Gintautas Kunčiūnas

UAB "Armeniukas"

Klausučių alaus darykloje pirmasis alus buvo išvirtas 2001 metais. Taip UAB „Armeniukas“, vadovaujant Gintautui Kunčiūnui, tapo išskirtinai šeimos narių alaus verslo įmone, gaminančia alų nuo 2001 metų. Nuo pačios gamybos pradžios buvo laikomasi senų lietuviško alaus gaminimo tradicijų, naudojamos tik aukščiausios kokybės žaliavos ir ingredientai, siekiama ne kiekybės, o kokybės.

Klausučių alaus darykla – tai šeimos įmonė, nuolat  tobulinanti alaus gamybos procesą, taikanti pažangias alaus gamybos technologijas, siekiant  kuo aukštesnės produkcijos kokybės.

salyklas

Kodėl verta rinktis mus?

Rinktiniai Salyklai
Kartieji ir aromatiniai apyniai
Nuosavo gręžinio vanduo
Unikalios mielės
Skonių įvairovė
Šiuolaikinė įranga

ATRASK MŪSŲ ALŲ

Klausučių alaus darykloje visa produkcija yra gaminama tik iš natūralių medžiagų. Pagrindinis alaus kokybės garantas – tai vanduo, kuris išgaunamas iš nuosavo gręžinio. Angliarūgštės kiekis susidaro natūraliai, alui fermentuojantis. Įvairių rūšių salyklas, kartieji ir aromatiniai apyniai, drąsūs eksperimentai, meilė gaminamam alui – visa tai sudėta į mūsų produkciją, kurią siūlome Jums paragauti!

IŠSIRINK!

Dar nesusipažinai su mūsų produkcija? Pats laikas tai padaryti! Išsirink savo mėgstamiausias rūšis ir mėgaukis skonių įvairove!

KONTAKTAI

+370 686 94767

info@klausuciualus.lt
UAB "ARMENIUKAS"

Gintautas Kunčiūnas

Įmonės kodas: 258171470

Rožių g. 2

Klausučių k., LT-74408

Jurbarko. r.
0
Krepšelis tuščias

Krepšelis tuščias

Parduotuvė
Powered by Caddy